• Неодамнешно
  • -36 %
Класичен високо полиран змија синџир месинг позлатен човек ѓердан од злато продавница ист стил висок квалитет на накит не избледуваат

Класичен високо полиран змија синџир месинг позлатен човек ѓердан од злато продавница ист стил висок квалитет на накит не избледуваат

DEN 573.00
DEN 895.68

Количината на стоката
Това е достапна

превозот На купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) Големина или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Класичен
Бренд Име:
GRGEUS
Број На Модел На:
1002
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Змија Синџир
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи во категоријата