• Неодамнешно
  • -20 %
Ztech монета Ѓердани За Жените 2017 Убавина Девојка рачно изработени Jewerly Ретро Гроздобер џемпер Ѓердан Јака Готски Ѓердан Ѓердан

Ztech монета Ѓердани За Жените 2017 Убавина Девојка рачно изработени Jewerly Ретро Гроздобер џемпер Ѓердан Јака Готски Ѓердан

DEN 219.00
DEN 273.60

Количината на стоката
Това е достапна
Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
17cm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
NAP986
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
Ztech
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Декорација
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
дизајн:
изјава ѓердан
exco gitation:
ѓердан ѓердан
Обликотшема:
Растенијата
Бесплатен превозот :
Цел >180USD Слободни од Express

Слични производи во категоријата