• Неодамнешно
  • -25 %
Топла продажба >>>>>3 Реда Црвени Корални Монистра Бел Бисер Бели Затворач Pendant Ѓердан сребро-накит

Топла продажба >>>>>3 Реда Црвени Корални Монистра Бел Бисер Бели Затворач Pendant Ѓердан сребро-накит

DEN 1027.00
DEN 1369.44

Количината на стоката
Това е достапна

5 инчи во мерењето.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Материјал:
Корални
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ААА
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
inch
a:
добро

Слични производи во категоријата