• Неодамнешно
  • -8 %
BOROSA Mookaite Грутка Чип Монистра Rosary Синџир Со Месинг жица завиткан Rosary

BOROSA Mookaite Грутка Чип Монистра Rosary Синџир Со Месинг жица завиткан Rosary

DEN 923.00
DEN 1003.20

Количината на стоката
Това е достапна

Mookaite Грутка Чип Монистра Rosary Синџир Со Месинг жица завиткан Rosary Материјал : Полу-скапоцени камења
Монистра, Големина : 3~8мм
Тежина : 120 g
Количина : 5 Метри
Точка Бр : S539

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOROSA
Број На Модел На:
S539
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
3-8 mm
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
Должина:
5 meters

Слични производи во категоријата