• Неодамнешно
  • -20 %
Бесплатен Превозот>>природна 17 28mm барок розова боја се виолетови Раѓа keshi бисери ѓердан

Бесплатен Превозот>>природна 17 28mm барок розова боја се виолетови Раѓа keshi бисери ѓердан

DEN 1029.00
DEN 1285.92

Количината на стоката
Това е достапна


Превозот : НЕ КУТИЈА
Откако уплатата се населиле, ние ќе обично пост од воздухопловната (Хонгконг Пост / China Post) во рок од 1-3 работни дена.
Ние очекуваме дека меѓународните испорака трае околу 15 - 35working дена (Sat & Сонцето & Јавни Празник не се вклучени). Сепак, ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид дека некои земји може да се судрите подолго испорака поради локално царинење.
Ве молиме НЕ НИ ОСТАВИ 1 или 2 оценка на повратни информации, бидејќи на долг превозот време. кога целосно плаќање јас испраќаат објектот во рок од 1-2 дена.но некаде поштата можеби ќе имаат проблем или многу зафатен.ве молиме да се разбере
Ако вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност. Можете да проверете со вашиот локален обичај канцеларија за да видите дополнителни трошоци пред да конкурираат.
Ве молиме да забележите дека превозот и ракувањето надомест на СЕКОЈ објект се смета одделно, тоа значи дека можете исто така ќе треба да плаќаат за превозот и ракувањето надомест за СЕКОЈ објект дури и ќе се комбинираат купување, ова е очигледно, бидејќи поштарина е директно пропорционално со тежината на целиот пакет.
ПОВРАТНИ информации
Вашиот ентузијазам е најдоброто рекламирање јас може да побара. Кога имате вашиот нов објект во рака, ве молиме да се врати да ја напуштат повратни информации. Кажи ми и на другите што мислите. Да видиме повратни информации испратени од други корисници, кликнете тука :

Клучни карактеристики

Стил:
Класичен
Pendant Големина:
mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
ААА
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Злато Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
INCH
a:
добро

Слични производи во категоријата