• Неодамнешно
  • -38 %
Моден бренд Едноставна Нови маче Време Gem камен Хривнија Креативни DIY Стакло Нараквици За Жените Накит за Подарок

Моден бренд Едноставна Нови маче Време Gem камен Хривнија Креативни DIY Стакло Нараквици За Жените Накит за Подарок

DEN 148.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Бесплатен превозот за сите ред
Цел
Овој метод само Превозот информации во Кина , не постојат информации кога се надвор од Кина .
Цел > $6 , Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail или epacket (само НАС).
Овој метод има меѓународен shippong информации .
Цел > $160 , Предаден од експрес испорака (dhl,ups-от,fedex,ems)
ако сакате да го направите вашиот сопствен дизајн , можете да ми кажете .
Оваа mothed е многу брзо да пристигне во рок од 3-7 работни дена.
Спецификација на производот : приврзоци моделот е 1.6 см во дијаметар
Производ тежина околу 15 g
Материјал : алуминиум во сребрена позлатен + стакло камења
3172846960393048 Продавачот Препорачува US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 1.99
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 4.89
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче US $ 2.99
/парче

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Функција:
Спиење Tracker,Период Tracker,Повик Потсетник
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
alyn7001
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
се движи
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
пакување:
opp
Клучен збор:
моден накит
Употреба:
носат
Дизајн:
ОЕМ ODM
Повод:
Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Тип На Објект:
Pendant Ѓердани
Тежина:
15g

Слични производи во категоријата