• Неодамнешно
  • -10 %
10PCS Мода Нерѓосувачки Челик 20mm Круг Cabochons Settings СРЦЕТО КРСТОТ Синџир Нараквици

10PCS Мода Нерѓосувачки Челик 20mm Круг Cabochons Settings СРЦЕТО КРСТОТ Синџир Нараквици

DEN 475.00
DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна


МОДЕН ХРИВНИЈА
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : нараквица околу 16cm,големината не вклучуваат 7cm проширување синџир .
КОЛИЧИНА : 10 PCS нараквици
БОЈА : stainess челик .
МАТЕРИЈАЛ : stainess челик и метални легури.
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
Регистрирани Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме Зачувам и и кредитна картичка.
.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојата продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
95301-95302
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Функција:
NO
Хривнија количина:
10pcs
хривнија Број на Модел на:
95301-95302
Материјал:
Stainess Челик и Метални Легури
Должина:
Bracelet approx 16cm,the size not include 7cm extention chain
Cabochone settings (празно) :
20mm внатрешна големина

Слични производи во категоријата