• Неодамнешно
  • -25 %
ZMZY Мода не ' Рѓосувачки Челик Накит Кул Мажите Biker Велосипед Мотор Синџир на Мажите Нараквици & Накит за Подарок 3 боја

ZMZY Мода не ' Рѓосувачки Челик Накит Кул Мажите Biker Велосипед Мотор Синџир на Мажите Нараквици & Накит за Подарок 3 боја

DEN 300.00
DEN 399.36

Количината на стоката
Това е достапна


3 COLOR НА РАСПОЛАГАЊЕ.
original&црно злато
Decristion : 316l не 'Рѓосувачки челик, Тие ќе не' рѓа, дупка или ги кородираат. На Бразлетна е лесно да се носат, Со еден допир на деликатна полски. за било какви прашања pls контактирајте со нас или да испратите порака до нас.
Detial фото :

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Повик/Спортски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ZMZY
Број На Модел На:
PYSL003
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Функција:
Убаво
детали Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
квалитет:
висок полирање
Најголемиот Дел Цел:
прифатете
боја:
Оригиналната како слика
Повод:
Партија / Дневно / Office / Подарок / Ангажирање /Anniver
MOQ:
1pcs
Накит Тип:
Biker Велосипед Мотор Синџир Нараквици
Должина:
as picture 20.5CM or 22.5CM

Слични производи во категоријата