• Неодамнешно
  • -42 %
Нов Стил На Жените Најдобар Пријател Злато/Сребрена Позлатен Хривнија Нежен Симпатична Сјајна Круг Нараквици За Жените Подарок

Нов Стил На Жените Најдобар Пријател Злато/Сребрена Позлатен Хривнија Нежен Симпатична Сјајна Круг Нараквици За Жените Подарок

DEN 147.00
DEN 254.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Должина:
19.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
FJ006132H
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Бренд Име:
kfvanfi
Метали Тип:
Бакар
Стил:
моден bracelect
Материјал:
Бакар
Главниот Камен:
ААА Циркони
боја:
злато/бела
позлата:
злато/whiteplating
кориснички:
Yes
Пол:
Жените
реден број:
FJ006132H

Слични производи во категоријата