• Неодамнешно
  • -30 %
година Топла Продаде 3~9MM Европската Популарни Вистински 925 Sterling Silver Круг Срцето Шарм Хривнија Алка Монистра Накит За Мажи и Жени

година Топла Продаде 3~9MM Европската Популарни Вистински 925 Sterling Silver Круг Срцето Шарм Хривнија Алка Монистра Накит

DEN 625.00
DEN 893.76

Количината на стоката
Това е достапна

2016 година Топла Продаде 3~9 MM Европската Популарни Вистински 925 Sterling Silver Круг Срцето Шарм Хривнија Алка Монистра Накит За Мажи и Жени
100% СОСЕМА НОВ и ЧИСТА S925 СРЕБРО со висок квалитет;
RETAIL & трговија на ГОЛЕМО : Над 3000 модели поддршка мешани наредби, висок квалитет на Накит со
СЕРТИФИКАТИ, ве молиме остатокот увери купување;
Материјал : ЧИСТО СРЕБРО (Печат 925);
Почитувани купувачи :
Ние да се потрудиме да ги сервисира сите вредни клиенти.
Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница.
Откако ќе добиете предмети , доколку постои било каков проблем ,
ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време .
Имаат голем ден !
Се преговара цена и превозот методи за промет на Големо цел .
Функција :
За Мажите и Жените, Децата, бебе, деца, исто така,
Никел слободни
Еколошки
Силна инкрустирани поставка не се вметнат во лепак
Професионални electroplating држи боја траен за подолг период.
производ детали :
материјал : ЗЛАТО позлатен и направени од sterling silver
нето тежина : како фотографија
големина : како фотографија шоу
пакување : Фенси подарок кутија обвиткана
промет на големо со цел ќе биде преполна со екстра тешко картон
Answer : ___________________________ NOTE : Како Кинеска Нова Година ,љубезно ве молиме да земете предвид дека ние ќе бидеме на одмор од Јан 13 ти да Feb 12-то .Во текот на кој, нашата компанија ќе ПРЕСТАНЕ ИСПОРАКАТА на УСЛУГИТЕ.
Ве молиме не го издавање наредби за време на овој период.
Ако имате нешто итно, ве молиме јавете се 008613302460846.
Ви благодариме
BEBE KITTY СРЕБРЕН НАКИТ
Без ПОСЕБНИ Известувања, СТАНДАРДНО синџир ќе биде оној погоре (Вода-бран 925 сребрен синџири, 18 INCH Долг, 1.5 g ТЕЖИНА и 1.5 mm ШИРОК.)

Клучни карактеристики

Метална боја:
3ММ, 7MM, 9MM
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BeBe Kitty
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Sterling Silver Риба Кука
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Функција:
Здравје чувар
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Вистински Печат 925 Фунта Сребро 925,Фунта
Е Прилагодена:
да, за мажи и жени
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакет:
Бесплатни Фенси подарок кутија обвиткана, поединечно завиткани
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
квалитет:
AAAA+, Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
позлата:
3 Слој Platinum 18k Бело Злато Позлатен, Олово, Никел & Кадмиум Слободни
Состојба:
100% Сосема Нов
Карактеристики:
2016 година Русија Белорусија Популарни мушка хривнија накит закачам
Големина:
3mm, 7mm,9mm

Слични производи во категоријата