• Неодамнешно
Слободен испорака на високо квалитетни Winmax Нови Neoprene Плажа, Забава Рака Indiaca Featherball Shuttlecock за Забава Indiaca Peteca

Слободен испорака на високо квалитетни Winmax Нови Neoprene Плажа, Забава Рака Indiaca Featherball Shuttlecock за Забава Indiaca

DEN 600.00

Количината на стоката
Това е достапна


Neoprene Плажа, Забава Рака Featherball Shuttlecock за Забава Indiaca Peteca 2 видови Производи на Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!

Клучни карактеристики

Класификација:
Goose Пердув Топка
Пердув Материјал:
Класа A Goose Пердув
Тежина (g):
0.15 KG
Глава Материјал:
тешко пластика
Број На Модел На:
11
Пакет:
1

Слични производи во категоријата