• Неодамнешно
  • -36 %
DWZ 3/8 1/4 Флексибилни Црева Хексадецимален Шрафцигер Продолжување Малку Адаптер Приклучок на Нови

DWZ 3/8 1/4 Флексибилни Црева Хексадецимален Шрафцигер Продолжување Малку Адаптер Приклучок на Нови

DEN 110.00
DEN 171.84

Количината на стоката
Това е достапна


Црева може да се претвори во различни насоки, за 3/8" 1/4"Шрафцигер главата.
Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Пакет Се Вклучени :
1x Шрафцигер продолжување малку носителот
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Боја : како на сликата прикажани
Должина : 6" 8" и 10" 12"
Погоден за : 1/4" 3/8" Шрафцигер глава
Количина : 1 Pc
Флексибилни црева,мека и лесно да се контролира.
Мека-род се користат во посебно место, работа на завртки со мала сила.
Погоден за користење во мали ограничен простор. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне ! Наплата
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Спецификација За Производ :
Бренд нови
Материјал : Хром vanadium челик.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Висока цврстина, силни и издржливи, аголна јасни, лесно да се изгубат.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Клучни карактеристики

Големина:
6 inch, 12 inch, 10inch, 8inch
Број На Модел На:
Шрафцигер Продолжување Малку Носителот 3/8 1/4
Навој На Главата Големина:
1/4 3/8 Шрафцигер глава
Со Рачка Или Не:
No
Магнетно:
No
Карактеристики:
Мултифункционален,Мини
is_customized:
No
Бренд Име:
DWZ
Завртка Тип На Глава:
Хексадецимален
Материјал:
Хром-vanadium Челик
Пакет:
Под 5Pcs
Тип:
Шрафцигер Продолжување Малку

Слични производи во категоријата