• Неодамнешно
  • -12 %
10pcs/set Магнетни 6mm Круг месо тело 802 Електрични Ѕвезда Torx Шрафцигер малку сет 100mm Должина T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20 T25 T30

10pcs/set Магнетни 6mm Круг месо тело 802 Електрични Ѕвезда Torx Шрафцигер малку сет 100mm Должина T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20

DEN 494.00
DEN 561.12

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации
Количина : 10 Компјутери
Материјали : S2 легиран челик.
Тип на глава : Torx.
Целокупната должина. : 60mm
Тип на месо тело : Φ6mm
Големина : T5 T6, T7, T8, T9, T10, T15 T20 T25 T30
За DC Погон Електрични Шрафцигер 801
Пакетот вклучува :
802*60 MM*T5
802*60 MM*T6
802*60 MM*T7
802*60 MM*T8
802*60 MM*T9 ™
802*60 MM*T10
802*60 MM*T15
802*60 MM*T20
802*60 MM*T25
802*60 MM*T30

Клучни карактеристики

Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
802 Електрични Torx шрафцигер малку сет
Завртка Тип На Глава:
Torx
Бренд Име:
Paowuxian
Со Рачка Или Не:
No
is_customized:
Yes
Тип:
Шрафцигер Сет
Материјал:
Легиран челик
Навој На Главата Големина:
T5 T6 T7 T8 T9 T10 T15 T20 T25 T30
Карактеристики:
Мултифункционален

Слични производи во категоријата