• Неодамнешно
  • -9 %
6PCS Прецизност Шрафцигер Поставите Магнетни Електронски Screwdrivers Сет за Мобилен Телефон, Лаптоп Лаптоп, Таблет iPhone, iPad BST-9901

6PCS Прецизност Шрафцигер Поставите Магнетни Електронски Screwdrivers Сет за Мобилен Телефон, Лаптоп Лаптоп, Таблет iPhone, iPad

DEN 611.00
DEN 671.52

Количината на стоката
Това е достапна


6 PCS Прецизност Шрафцигер Поставите Магнетни Електронски Screwdrivers Сет за Мобилен Телефон, Лаптоп Лаптоп, Таблет i Phone, i Pad BST-9901
Функција : Прецизност Шрафцигер за i Phone,i Pad,Лаптоп,Компјутер и друг уред. Шрафцигер се справи со е направен од Алуминиум,средината на рачка има зголемува триењето,бидете сигурни дека ќе Не се лизга кога си работат. Магнетни Завртка Делови се направени од CR-V и материјални,Не- ' рѓа и Трајни,да се зголеми ефективната. Завртка битови тип вклучувајќи Дупчиња,Torx,Phillps,Pentalobe. Опремен со носите кутија,лесен и пренослив,лесно за чување Пакет, вклучувајќи : 1 * Torx шрафцигер T4 1 * Torx шрафцигер T5 1 * Torx шрафцигер T6 1 * Дупчиња шрафцигер -2.0 1 * Филипс шрафцигер PH000 +1.5 1 * 5-точка ѕвезда шрафцигер Pentalobe 0.8
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Клучни карактеристики

боја:
Други
Бренд Име:
БЕС
Завртка Тип На Глава:
Torx,Дупчиња,Филипс,5-Точка
Навој На Главата Големина:
25mm
Со Рачка Или Не:
Yes
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални,Не се лизга,Dismountable
Пакет:
5-9Pcs
Магнетно:
Yes
Тип:
прецизност шрафцигер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BST-9901S
Големина:
110*147*22mm
Материјал:
Хром-vanadium Челик

Слични производи во категоријата