• Неодамнешно
  • -40 %
6pcs 75mm S2 Челик Внатрешна Шестоаголна Глава Магнетни Вежба Шрафцигер Поставите Битови Завртка Возачот Screwdrivers Комплет Алатки за Рака

6pcs 75mm S2 Челик Внатрешна Шестоаголна Глава Магнетни Вежба Шрафцигер Поставите Битови Завртка Возачот Screwdrivers Комплет

DEN 265.00
DEN 442.56

Количината на стоката
Това е достапна


6 компјутери германски DSL со магнетни главата внатрешна хексагонални 75mm шрафцигер барови. Германски S2 високо квалитетен челик,
оваа серија на главата користење S2 високо квалитетен челик, серија главата површината за челик материјал, боја,
од внатре кон надвор се исти.Добар материјал не треба да се направи на површината декорација преку
надворешната декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал.
Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка,
и шрафцигер главата.
Силни магнетни,може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа.
Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки.
Професионални мулти големина на пакет, хексагонална рачка на работ на 6.35 mm.
Користат различни големини за да завртка,
ќе штета шрафцигер и завртка! Користејќи точни шрафцигер бар,
плати помалку напор, и лесно може да unscrew на шрафовите!
Материјал : германски Увезени S2 високо квалитетен челик
Edge : 6.35 mm.
Должина : 75mm
Големина : 75mm*H2, 75мм*H2.5, 75мм*H3, 75мм*H4, 75мм*H5, 75мм*H6.
Пакет Се Вклучени :
6 компјутери 75mm Шрафцигер Бар

Клучни карактеристики

Со Рачка Или Не:
No
Големина:
75mm
Материјал:
Легиран челик
Пакет:
5-9Pcs
Карактеристики:
Мултифункционален,Dismountable
Магнетно:
Yes
Број На Модел На:
75mm Шрафцигер Бар
Бренд Име:
Hakkin
is_customized:
Yes
Тип:
Шрафцигер Сет
Навој На Главата Големина:
75mm*H2, 75мм*H2.5, 75мм*H3, 75мм*H4, 75мм*H5, 75мм*H6
Завртка Тип На Глава:
Внатрешниот хексагонални
Материјал:
s2 челик

Слични производи во категоријата