• Неодамнешно
2017 нова топла продажба на жените пролет лето големи дворови висока половината тексас шорцеви жена женски кратки тексас фармерки S-5XL

2017 нова топла продажба на жените пролет лето големи дворови висока половината тексас шорцеви жена женски кратки тексас фармерки

DEN 717.60

Количината на стоката
Това е достапна


-Време на испорака :
а. Купувачот да ја преземе контролата сите трошоците за враќање. Ви благодариме!
плаќање
-Ние ги поддржуваме Зачувам(Alipay),кредитна картичка, visa, mastercard, итн.
Повратни информации
-Ние зависи од вашето задоволство да успех, Затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации доколку сте незадоволни со купувањето на било кој начин
.
-Услови :
а. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.
-Треба да се враќа биде потребен;
а.
Големина : 7 големина . Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
-Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
-Ако сте Среќни со вашата нарачка, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и нашите автоматски повратни информации систем веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и. Контакт со нас преку trademanager или е-пошта.
Испорака
-Стоките ќе бидат испорачани во 7days по плаќање примени, исто така, ќе обезбеди следење на број за вас.
-Сите бесплатен превозот методи се во нашите опција стандардно. Враќање на ставката за согласи на размена или се враќа
e.
-Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
Тогаш ние ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
-Plz нудат детални примачот информации(контакт лице, адреса, со поштенски код, тел Нема). За да испраќање на непречено и брзо, конечната одлука е во нашите опција да брод стоки преку други curriers. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. EMS DHL UPS, TNT Express : 3-10 дена. Кина Пост Воздух Mail : 10-30 дена(не е стабилна како што ми вети)
б.
-Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти. (Мерење разлика од 1-2cm,pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина одговара на овој палта)
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
DTY260
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Панталона Стил:
Редовни
Половината Тип:
Висок
Материјал:
Памук
Бренд Име:
GearJior
Одговара Тип:
Редовни
Декорација:
Копче
Материјал Состав:
Тексас
S-5XL:
бела, црна ,сина ,светло сина, сина измијте
жените лето тексас шорцеви :
жена каубој фармерки панталони
жена каубој жан панталони :
жена големи дворови висока половината шорцеви

Слични производи во категоријата