• Неодамнешно
  • -40 %
2018 пролет женски верзија на корејската верзија на занитвам burrs трепка изми бело тексас шорцеви женски

2018 пролет женски верзија на корејската верзија на занитвам burrs трепка изми бело тексас шорцеви женски

DEN 1008.00
DEN 1680.00

Количината на стоката
Това е достапна


Референтна Висина големина cm & инчи. Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината панталони должина Колковите Бедрото cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 70 27.56 24 9.45 92 36.22 50 19.69 М 74 29.13 25 9.84 96 37.80 52 20.47 L 78 30.71 25 9.84 100 39.37 54 21.26 XL 82 32.28 25 9.84 104 40.94 56 22.05 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.
Боја на светлина

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
zeongro
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Декорација:
Дупка,Шупливи Надвор,Џебови,Занитвам
Половината Тип:
Ниска
Одговара Тип:
Директно
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Панталона Стил:
Крстот-панталона
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
6
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Занитвам
Занает:
Дали стариот носи sequin пати се мијат бела flanging
Стил:
Молив Панталони
Панталони Должина:
Шорцеви
Половината Тип:
на ниски пораст
боја:
длабоко боја
Боја Класификација:
Светло Сина
(дебелина) дебелина:
Рутински

Слични производи во категоријата