• Неодамнешно
  • -45 %
KK2009 H

KK2009 H

DEN 1109.00
DEN 2016.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина(CM) Половината Должина Колковите S 68 41 80 M 72 41 83 L 76 41 86 XL 80 42 89 XXL 83 42 92 3 XL 86 43 95 4 XL 89 43 98 5 XL 92 43 100

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Половината Тип:
Висок
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Панталона Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови,Занитвам
Број На Модел На:
KK2009
Одговара Тип:
Директно
Материјал:
Spandex,Памук
Материјал Состав:
Spandex
Бренд Име:
EASTQUEEN
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик

Слични производи во категоријата