• Неодамнешно
  • -10 %
Девојки Lycra Гимнастика Танц Краток Ниска Половината Балет Танц Шорцеви Гаќи Jazzy Bottoms Гаќи За Танц Класа

Девојки Lycra Гимнастика Танц Краток Ниска Половината Балет Танц Шорцеви Гаќи Jazzy Bottoms Гаќи За Танц Класа

DEN 380.00
DEN 421.92

Количината на стоката
Това е достапна


Девојки Lycra Гимнастика Танц Краток Ниска Половината Балет Танц Шорцеви Гаќи Jazzy Bottoms Гаќи За Танц Класа
Еден сосема нов, не се користи, unworn и неоштетени објект;
Изработени од Метални Сјајна spandex lycra, мека ткаенина;
Добро Еластичен да одговара на повеќето луѓе, дише;
Повеќе бои и големини да се избере, се вклучуваат плус големина,
Машина за миење ладно, хлор висат да се исуши;
Ве молиме погледнете го опис за детални големина информации.
Применливи/Цел корисникот : танц класа,гимнастика клубови ,танц тим, фаза на изведба ект
За нас :
1. 24/7 услуга, подобро пред-продажба и по-продажба на услуги;
2. Фабриката за директна продажба, високо - квалитетен производ загарантирана, добредојдовте најголемиот дел цел!
3. Искусни производителот, професионален работен тим;
4. Сите производи во парк, навремена испорака;
5. Се фокусира на Извоз Трговија со многу години на искуство.

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
гимнастика Шорцеви
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Lycra spandex
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
ICOSTUMES
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Точка име :
Средината на waisted Балет Танц Шорцеви за Тинејџерски Девојки
Стил:
Балет Плен Шорцеви Танц Класа Шорцеви за Gilrs деца
Пол:
Унисекс девојки жени мажи Возрасни балет шорцеви
ОДГОВАРА ЗА:
Танц Тренингот Гимнастика Јога Фитнес
користат за:
Танц класа, фаза на изведба, cosplay партија
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL
боја:
Црна, Црвена розова жолта,голи итн
кориснички:
може да се прилагоди на било која боја
Најголемиот Дел Цел:
поддршка најголемиот дел цел за тим
Превозот Брзина:
многу брза испорака

Слични производи во категоријата