• Неодамнешно
  • -17 %
LuCIFINIL 1*Пар Задната Суспензија Воздухот Возење Поправка Комплет воздушното Перниче За Citroen C4 Picasso 5102R81 5102GN

LuCIFINIL 1*Пар Задната Суспензија Воздухот Возење Поправка Комплет воздушното Перниче За Citroen C4 Picasso 5102R81 5102GN

DEN 6374.00
DEN 7679.52

Количината на стоката
Това е достапна


Fitment : CITROEN ЗАДНИТЕ C4 PICASSO 2006 - 2013 Citroën C4 · · B7 (Bj. 2009-2016) Hatchback Citroën C4 Aircross · · - (Bj. 2012-2016) спортски автомобили затворени Citroën C4 Купе · · LA_ (Bj. 2004-2011) Купе Citroën C4 Grand Picasso · · UA_ (Bj. 2006-2016) MPV Citroën C4 · јас · LC_ (Bj. 2004-2011) Hatchback Citroën C4 · II · B7 (Bj. 2009-2016) Hatchback Citroën C4 Picasso · · - (Bj 2013-2016.) MPV Citroën C4 Picasso · јас · UD_ (Bj. 2007-2013) MPV Citroën C4 Picasso II · · - (Bj 2013-2016.) MPV Citroën C4 notchback · · - (Bj 2006-2015.) Салон Citroën C4 notchback · · - (Bj 2006-2016.) Салон
Гаранција :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.Врвен квалитет со конкурентна цена
За Испорака :
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки. Ви благодариме за разбирањето.
3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.
4.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .Било увозни давачки е на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
Ви благодариме за вашата поддршка!

Клучни карактеристики

Тип:
Воздушен притисок
Осветленост Дел Број:
5102R81 5102GN
Производителот Дел Број:
5102R81 5102GN
Специјални Функции:
Шок Апсорбер
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Гума
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Бренд Име:
LuCIFINIL
Земја/Регион на Производство:
Нови
Тип:
суспензија пролет
Позиција :
ЗАДНИТЕ
Пакување :
Неутрален Пакување
Големина:
Standard
превозот:
брзо превозот
Забелешка:
Нови
OE1:
5102R81 5102GN

Слични производи во категоријата