• Неодамнешно
  • -28 %
ОЕМ Пред CV Заеднички Подигање Комплет За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat ADUI A4 A6 СЕДИШТЕ, ШКОДА 5MT 1K0 498 203

ОЕМ Пред CV Заеднички Подигање Комплет За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat ADUI A4 A6 СЕДИШТЕ, ШКОДА 5MT 1K0 498 203

DEN 561.00
DEN 779.04

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата Компанија и Услуга Нашата компанија е од 1998 година,професионални трговија на големо бизнис на VAG целосна палета на делови,па ако имате специјални барања, ве молиме контактирајте со нас.
Реконструкција или повторно да Ја прати Политика Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен,ве молиме да се обезбеди фотографии и контактирајте со нас,ние ќе ја или рефундирање на вашата исплата. Но, ние не ќе ја прифати ќе се врати на купувачот оперативни грешки предизвикани од оштетените објекти.

Клучни карактеристики

Фолксваген Модел:
jetta
Име На Модел:
1K0 498 203 , 1K0498203 , 1KD 498 Б 203
Jetta-Година:
2012,2011,2010,2007,2015,2014,2006,2013,2008
Специјални Функции:
Пред CV Заеднички Подигање на Комплет
Тип:
Гума Баферот
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
stenzhorn
Година:
1999-2015
Објектот Должина:
13cm
Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
Материјал
Објектот Висина:
13cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.3kg

Слични производи во категоријата