• Неодамнешно
  • -6 %
Втората светска војна Војска M35 Шлемови Германија Militaire Шлем Темно Зелена Боја ДЕ/407102

Втората светска војна Војска M35 Шлемови Германија Militaire Шлем Темно Зелена Боја ДЕ/407102

DEN 3470.00
DEN 3691.20

Количината на стоката
Това е достапна


Втората светска војна WW2 германската Армија M35 Шлемови Германија Воена Шлем
Големина : 57-60cm
Тежина : околу 1.4 kg
Материјал : Челик и железо
Квалитет : со Висок квалитет и Цврсто
Испорака : 1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1~6 работни дена откако вашата уплата е завршен. 2. Нашата цена не вклучува никакви увозни даноци должи на друга земја имаат различни правила за увоз доход и купувачи се одговорни за царински давачки. 3. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Сингапур пост времето за испорака е 15-80 дена .Некои земји, како РУСИЈА и БРАЗИЛ може да потрае подолго .Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Pls побарате од нас да се прошири датум на испорака наместо за правење на спорот . Повратни информации : 1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор !

Клучни карактеристики

боја:
сива, Темно зелена
Големина:
One Size
Тип:
Шлем
Бренд Име:
zwjpw
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Сезоната:
Универзална
Спорт:
маратон
Материјал:
Композити
Стил:
Половина покриени
Применливи Луѓе:
Мажи
Број На Модел На:
Германски M35 Шлем
Тежина:
За 1.38 kg
Стил:
Германски Воени Шлем
Име:
WW2 Воена Војска Продавница Капи германски
Време:
Втората светска војна Шлемови
Style1:
Германски Воени
style2:
Германската Армија
боја:
Зелена
Материјал:
Метал

Слични производи во категоријата