• Неодамнешно
  • -5 %
100pcs 50*18mm трговија на Големо празна чаша шишенцето цевка тегли од стакло покрие свет меур купола diy pendant ѓердан свадба додатоци подароци

100pcs 50*18mm трговија на Големо празна чаша шишенцето цевка тегли од стакло покрие свет меур купола diy pendant ѓердан свадба

DEN 2554.00
DEN 2688.00

Количината на стоката
Това е достапна

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 50*18 мм Количина : 100 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Клучни карактеристики

Стил:
Pendant
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Цвет
Материјал:
Стакло

Слични производи во категоријата