• Неодамнешно
  • -5 %
300pcs 50*18mm трговија на Големо јасно цевка стаклено шише шишенцето стакло покрие стаклени тегли свет купола меур pendant ѓердан занает партија подарок

300pcs 50*18mm трговија на Големо јасно цевка стаклено шише шишенцето стакло покрие стаклени тегли свет купола меур pendant ѓердан

DEN 6475.00
DEN 6816.00

Количината на стоката
Това е достапна

(1 mm = 0.039 инч, 1 инч = 25.4 mm) големина : 50*18 мм Количина : 300 парчиња по торба Забелешка : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор settings. 2.Тие слики се само за повикување само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина,и им овозможи на 1-2mm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Добредојдовте на нашата продавница :

Клучни карактеристики

Стил:
Pendant
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Стакло

Слични производи во категоријата