• Неодамнешно
Був вазна цвет аранжман дома декорација индустриски занаети декоративни подароци

Був вазна цвет аранжман дома декорација индустриски занаети декоративни подароци

DEN 4799.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
12.5x29cm, 12.5x19cm
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Регионален Функција:
Кина
Стил:
QY
Тема:
Животните
Бренд Име:
ANDAZIYAN

Слични производи во категоријата