• Неодамнешно
  • -46 %
Нордиските Геометрија метал злато вазна flowerpot складирање тегла дома декорација железо хексагонални тенџере DIY свадба декорација молив вазна

Нордиските Геометрија метал злато вазна flowerpot складирање тегла дома декорација железо хексагонални тенџере DIY свадба декорација

DEN 1270.00
DEN 2352.00

Количината на стоката
Това е достапна


【Бренд】 : Northyle
【Име】 : Злато метал вазна
【Единица】 : парче
【Материјал】 : Метал
【Опција】 : Тркалезна / Хексагонални
【Големина】 : Круг Висина : 10 см , Ширина : 8.2 cm , Должина на : 8.2 cm
Хексагонални Висина : 10.5 см , Ширина : 6.4 cm , Должина на : 5.5 cm ( За референца само )
【Нето Тежина】 : 0.2 KG ( За повикување само )
Потсетник
Производи се рачно изработени, понекогаш може да биде малку дефекти, но НЕ влијаат на целиот изглед.
Ви благодариме за разбирањето

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Northyle
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Метал
Стил:
Нордиските
Тема:
Растенијата
Име:
Златен метал
Нето тежина:
0.2 kg
Големина:
8.28*10*8.2cm /5.5*10.5*6.4cm
Материјал:
Метал
Опција:
Тркалезна /Хексагонални
единица:
парче
Пакет:
Стандардна извоз пакување
Декорација Идеја:
геометрија

Слични производи во категоријата