• Неодамнешно
  • -19 %
ТОПЛА литургија велосипед спортски шише за планински велосипед шишиња со Вода & White 710ML високо квалитетни Пластични Шише за Вода за Пиење

ТОПЛА литургија велосипед спортски шише за планински велосипед шишиња со Вода & White 710ML високо квалитетни Пластични Шише

DEN 622.00
DEN 767.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно . Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.5*7 см Пакување : блистер картичка пакување
Пакет листата :
1pcs
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.

Клучни карактеристики

Капацитет:
750ml
боја:
случаен боја
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ
Отворено Активност:
Велосипедот Крос-кантри
Обликот:
Со Јаже
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Анти-корозија Слој:
Опремени
Шише За Вода Тип:
литургија
Во Врела Вода:
Применливи
Стил:
Спорт
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Шише Устата:
Број На Модел На:
ХГ-KDB-0144-AE-VK
Термо Изведба:
Термоизолација
Тежина:
150g
Големина:
27.5*7cm
Точка име :
спорт шише
Количина:
1set(6pcs)
Место на Потекло:
Жеџијанг Yiwu(Копното Кинески)
Пакет:
OPP вреќа
јачина:
710ML

Слични производи во категоријата