• Неодамнешно
  • -5 %
20oz матирано писмо шише Пластични Шише за Вода Преносни Шише за Вода Патуваат Отворено Велосипед возење Велосипед Кампување Пијалок Шишиња

20oz матирано писмо шише Пластични Шише за Вода Преносни Шише за Вода Патуваат Отворено Велосипед возење Велосипед Кампување

DEN 175.00
DEN 183.84

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Големина на : ( за) Висина : 21.56 инчи Должина на Кабелот за напојување : 12 cm / 4. Тежина : околу 97 g Пакување листа : 1 * Спорт на вода шише Слики покажуваат :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Капацитет : 600 ML 5. Материјал : PC + метал 3. Време На Испорака : 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Име на производ : матирано писмо шише 2. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.(Освен некои земји и APO/FPO) 2. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.46 инчи Дијаметар на Дното : 6. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Клучни карактеристики

Капацитет:
20.5 оз 600ml
боја:
портокалова, бела
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
JYCF0889
Шише Устата:
Теглите
Во Врела Вода:
Применливи
сертификација:
CIQ
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Бренд Име:
PROKTH
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Отворено Активност:
Качување
Термо Изведба:
Никој
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Отворено
Обликот:
Со Капак
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Материјал:
PC+Метал
шише за вода:
Шише
моето шише:
моето шише .
стаклено шише за вода:
нерѓосувачки челик шише за вода
bere:
Кампување опрема
Botella де agua:
garrafa де agua
Шишиња Со Вода:
вода-шише
Кампување:
спорт шише
пијат шише:
Спорт Шише За Вода
botella:
botellas став agua
garrafa:
шише за вода

Слични производи во категоријата