• Неодамнешно
  • -15 %
М-5XL НОВИ Мажите црна лабава панталони личност секојдневен панталони здолниште солидна боја новина кинески стил гроздобер широк нозе панталони

М-5XL НОВИ Мажите црна лабава панталони личност секојдневен панталони здолниште солидна боја новина кинески стил гроздобер широк

DEN 2815.00
DEN 3312.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Декорација:
Обвиткан
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Број На Модел На:
17
Одговара Тип:
Лабава
Половината Големина(во инчи):
28-70
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
BADUN QISHI
Материјал:
Памук,Микрофибер
Панталона Стил:
широк нога панталони

Слични производи во категоријата