• Неодамнешно
  • -5 %
20pcs Barudan везови резервни делови YLB13114

20pcs Barudan везови резервни делови YLB13114

DEN 1267.00
DEN 1333.44

Количината на стоката
Това е достапна

20pcs Barudan везови резервни делови YLB13114
Ние(YILONG INT'L ИНДУСТРИСКИ COMPANY LIMITED) кредитен нашиот успех за квалитетот на нашиот производ линија и обврска да обезбеди најдобра услуга. Нашите производи главно вклучуваат подолу предмети. Barudan Резервни Делови Tajima Резервни Делови USB Симулира Флопи Диск Полиестер Везови Тема Rayon Везови Тема Метален Везови Нишка Пред-рана Bobbins Везови Подлога од Хартија Везови Вода Растворлив Филм Везови Карики И Рамки Sequin Филмски Материјал Игли,Куки,Bobbins Можете да одберете повеќе елементи од нашата веб-страница : www.yilongindustry.com

Клучни карактеристики

Употреба:
Вез
Тип:
вез машина резервни делови
Материјал:
Метал

Слични производи во категоријата