• Неодамнешно
  • -40 %
Топла Продажба 9pcs/Set Големи Очи Игли Кожа Игли за Шиење од не ' Рѓосувачки Челик Игла Везови Tapestry Рака Шиење Додатоци

Топла Продажба 9pcs/Set Големи Очи Игли Кожа Игли за Шиење од не ' Рѓосувачки Челик Игла Везови Tapestry Рака Шиење Додатоци

DEN 155.00
DEN 258.24

Количината на стоката
Това е достапна


Топла Продажба 9pcs/Set Големи Очи Игли Кожа Игли за Шиење од не ' Рѓосувачки Челик Игла Везови Tapestry Рака Шиење Додатоци
Производот се покаже
Answer : ___________________________ Note : 1.Бојата на производот можат да бидат различни, како на сликата. 2.Бидејќи тие може да се од различни производни серии. 3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Се надевам дека ќе може да се разбере. 4.Ако сакате да превозот со UPS или DHL други превозот начини, pls контактирајте со нас .

Клучни карактеристики

Тип:
Игла За Шиење
Бренд Име:
Looen
Употреба:
Крстот-Бод
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Игла За Шиење
Корисни:
Нерѓосувачки Челик Игли
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
5.2MM,6.0MM,7.0MM
Бои:
исто како слика
Спакувани Тежина:
10g
Модел:
Игла За Шиење
За луѓето:
Мама,Баба,Тетка,Дама Како Подарок
Број На Производ:
ND009
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични производи во категоријата