• Неодамнешно
100 КОМПЈУТЕРИ. ИНДУСТРИСКА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ BOBBINS 270010 ЗА DDL8700

100 КОМПЈУТЕРИ. ИНДУСТРИСКА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ BOBBINS 270010 ЗА DDL8700

DEN 912.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел . Дел #40264 NS или 270010
Ќе се Вклопуваат речиси сите Индустриски Една Игла за Шиење Машини. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
НЕ ЌЕ РАБОТАТ СО PFAFF, АДЛЕР И DURKOFF
За Плаќање 1.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел За Превозот 1. Bobbins за Индустриски Една Игла за Шиење Машини. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Брат : Б-серија : 705,715,735,737,757,760,767,781,791,792,795
Consew : 210,218,219,220,23 R,290 R,292,310,2230 R,7360 R-1,7360 RH
Feiyue : FY8500, FY8700
Juki : DDL сите класи (освен DDL-201) DLD-432,DLM-522,DLM-5200,DLM-5400,DLN5400,DLN412,DLN415,DLN5410,DLU450
Мицубиши : ДБ-серија : 120,122,126,130,170,189,199 LS2 серија : 130,150,180,190,1130, LX2-630
Пејачот : 95,96,120 u,121c,121 D,220u12,241,251,281,366 к,400w,402w,451k,600w,660a,770 D,771 D,2491 D
Тојота : AD156,AD157,AD338, D146,D347,D348,D2432
Yakumo : 178 Y-3, DBEN63,DBUN65,DENIN720,DSN-58
Yamata; FY8500,FY8700
и многу, многу повеќе. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. Ние не сме делови гаранција, ние ќе го проверат квалитетот сертификација на стоката пред пратката (метални делови може да се rusty, ова е нормално, ако умот, ве молиме да се биде внимателен да се купат) Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ви благодариме за вашето разбирање Гаранција и Гаранција 1.

Клучни карактеристики

Употреба:
bobbin
Материјал:
ПВЦ
Тип:
bobbin

Слични производи во категоријата