• Неодамнешно
10 КОМПЈУТЕРИ Bobbins Метал 530761/00530761QW за Bernina Машина 530 530-534 534 534-540 700 701

10 КОМПЈУТЕРИ Bobbins Метал 530761/00530761QW за Bernina Машина 530 530-534 534 534-540 700 701

DEN 325.44

Количината на стоката
Това е достапна

10 Метал bobbins за постарите модел Berninas 830 и надолу : 530, 530-534, 534, 534-540, 700, 701, 707, 708, 709, 710, 717-729, 730-732, 801, 801 S, 802 S и 803 S и за BERNINA ACTIVA АУРОРА VIRTUOSA 120 220. Дел #530761 QW

Клучни карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Пластични
Употреба:
машина за шиење

Слични производи во категоријата