• Неодамнешно
5 парчиња Тема Тензија Пролет за Индустриска Машина за Шиење, многу големини за избор на

5 парчиња Тема Тензија Пролет за Индустриска Машина за Шиење, многу големини за избор на

DEN 96.00

Количината на стоката
Това е достапна


Постојат две големини на овој линк, ве молиме проверете ја вашата точна големина пред да ред, ви благодарам!
Големина 1 : широк околу 8.5 mm
Големина на 2 : широк за 15mm
Ако вашиот големина иста како нашата големина, тогаш можете да ја користите.
Овие Тема Тензија Извори се за Индустриски Машини за Шиење,ве молиме проверете ја вашата точна големина пред да ред, ви благодарам!
Тука е големината за 8.5 mm широк :
Тука е за 15mm широк :
ПРЕВОЗОТ :
* Ususally ние ќе брод објектот во рок од 2-7 дена работни дена по плаќањето е да се прилагодувате, и ние ќе ве известиме на следење на број.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса,ве молиме да ја потврдите вашата адреса за Aliexpress пред цел.
* Продавачот не може да ги покрие обичај должност и увоз доход.
Warrantyand и политика на враќање :
* Сите предмети за 15-40 дена од примање на стварта, но Русија обично можеби над 30 дена.
* Ако имате DOA(Мртов На Пристигнување) точка или погрешен објект што сакате да го вратите или размена, ве молиме контактирајте со нас. Сите се враќа мора да се непроменети и сосема нов. За било која причина не сте задоволни, Купувачот ќе биде одговорен за враќање товар
Повратни информации :
Се надеваме дека ќе ме остави позитивни повратни информации, и да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите Детали Продавачот рејтингот(International шопинг е повеќе време е потребно, ве молиме да се разбере). Нашиот систем ќе го стори истото за вас. Ние го цениме вашиот бизнис и се надевам да се направи бизнис со вас наскоро.
Ако имате било какви прашања, ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативни/неутрален повратни информации или да даде спорот не може да се реши проблемот.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ДЕФИНИЦИЈА
Материјал:
Железо
Тип:
Тема Тензија пролет
Употреба:
за Индустриска Машина за Шиење

Слични производи во категоријата