• Неодамнешно
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! 5M Дијаметар ВОДООТПОРЕН КАМПУВАЊЕ БЕЛ ШАТОР mildew отпор ткаенина

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! 5M Дијаметар ВОДООТПОРЕН КАМПУВАЊЕ БЕЛ ШАТОР mildew отпор ткаенина

DEN 34382.40

Количината на стоката
Това е достапна


ШАТОР СПЕЦИФИКАЦИЈА
шатор големина 500(L)*500(W)*250(H)*60см Groundsheet големина 500cm на дијаметар Покривот Висина 300cm Ѕид Висина 60см Влезот тип рамка пол на вратата,170cm на висина на Покривот материјал 100% памук платно, 280gsm, СТП слој, вода доказ, mildew отпорни sidewall 100% памук платно, 280gsm, СТП слој, вода доказ, mildew отпорни на Земјата лист 540gsm ripstop ПВЦ, водоотпорен , одвоен со teny со патент , водоотпорен Нето 40gsm бела,и на вратата и windows Централна пол Кол.38mm поцинкуван челик цевка,1.2 mm дебелина,бакар-цинк, обложени рамка пол Кол.19mm поцинкуван челик цевка,на 1.0 mm дебелина, бакар-цинк, обложени на Windows 4 страна на windows & 4 отвори на врвот, со мрежа од Врата 1 патент врата, патент Мрежа вратата не е задолжително, со размавта Штипки Φ5mm челик,26cm на должината,12pcs Јажиња Φ6mm Најлон јажиња, 3m на должината,12pcs, Carrybag истата ткаенина како покривки Пакување големина 110*35*35cm Нето Тежина 28kg Бруто Тежина 30 KGR.

Клучни карактеристики

боја:
Беж
Слоеви:
Еден
Пол Материјал:
Челик
Ткаенини:
Платно
Сезоната:
Три-сезона Шатор
Надвор Од Шаторот Водоотпорен Индекс:
2000-3000 mm
Структура:
Една Спална Соба
Капацитет:
5/8
Број На Модел На:
FLBT005
Област:
5M ДИЈАМЕТАР
Зграда Тип:
Изградба врз Основа на Потребата
Дното Водоотпорен Индекс:
>3000 mm
Стил:
Отворено
Тип:
5 + Личност Шатор

Слични производи во категоријата