• Неодамнешно
  • -10 %
20pcs/многу Цинк Легура на Злато Шупливи љубов Срцето Цреша Форми УВ Смола Шарм Приврзоци За DIY Накит Одлуки Додатоци

20pcs/многу Цинк Легура на Злато Шупливи љубов Срцето Цреша Форми УВ Смола Шарм Приврзоци За DIY Накит Одлуки Додатоци

DEN 337.00
DEN 374.88

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Цинк Легура
Големина : 39*15mm
Количина : (20pcs/pack)

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
FLGJ-00132
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата

Слични производи во категоријата