• Неодамнешно
  • -14 %
5PCS 8ММ Целосна Кристал Бејзбол Слајд Шарм Писма DIY Додаток Одговара 8мм Wristband Миленичиња Куче Јаки Ленти Keychain

5PCS 8ММ Целосна Кристал Бејзбол Слајд Шарм Писма DIY Додаток Одговара 8мм Wristband Миленичиња Куче Јаки Ленти Keychain

DEN 123.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Цинк Легура+Кристал+Глеѓ Тип : Шарм Само Внатрешниот Кол. : 8мм(Може Преку 8мм Појас) Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен Забелешка : За бесплатен превозот, ние изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, времето ќе биде повеќе повеќе, ако не може да се прифати, ве молиме да не купи, или можете да изберете epacket или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, доколку е потребно повеќе дополнителни $1.58. Благодарение На Превозот
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници.
4) Ако треба побрзо испорака(UPS-от, DHL), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од DHL, Fedex и ПРОЗОРЦИ или други побрза испорака метод за слободни.
5) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Се враќа
1. ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
2. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек.
2. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Спорт
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MDNEN
Количина:
5pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Внатрешниот Кол.:
8мм(Може Преку 8мм Појас)
Конверзија:
[email protected]
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата