• Неодамнешно
4pcs Антички сребрен Божица на месечината шарм легура приврзоци за убави дами ѓердан обетки DIY накит одлуки A533

4pcs Антички сребрен Божица на месечината шарм легура приврзоци за убави дами ѓердан обетки DIY накит одлуки A533

DEN 96.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WKOUD
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Hyperbole
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
a533
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
боја:
антички сребрен
Големина:
38X32mm
Количина:
4pcs/многу

Слични производи во категоријата