• Неодамнешно
  • -9 %
Топла Продажба 20pcs/многу Птица Мир Dove Dangle Шарм Hummer Затворач Шарм Виси Шарм DIY Накит Додатоци Лебди Шарм

Топла Продажба 20pcs/многу Птица Мир Dove Dangle Шарм Hummer Затворач Шарм Виси Шарм DIY Накит Додатоци Лебди Шарм

DEN 235.00
DEN 258.24

Количината на стоката
Това е достапна

Топла Продажба 20pcs/многу Птица Мир Dove Dangle Шарм Hummer Затворач Шарм Виси Шарм DIY Накит Додатоци Лебди Шарм
1) Тип : Dangle Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Се надевам дека ќе добар ден!
Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
DC210
Тип:
dangle шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура

Слични производи во категоријата