• Неодамнешно
  • -14 %
50PCS 8ММ Целосна Кристал Сребро Бејзбол Слајд Шарм Писма DIY Додаток Одговара 8мм Wristband Миленичиња Куче Јаки Ленти Keychain

50PCS 8ММ Целосна Кристал Сребро Бејзбол Слајд Шарм Писма DIY Додаток Одговара 8мм Wristband Миленичиња Куче Јаки Ленти Keychain

DEN 1238.00
DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Материјалот : Цинк Легура+Кристал Тип : Шарм Само Боја : Сребрена Внатрешна Кол. : 8мм(Може Преку 8мм Појас) Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен Забелешка : 1)слика може да не се однесуваат на вистинската големина, ве молиме проверете ја големината покажа на владетелот 2) Можеме да испратите објекти по случаен избор, понекогаш не можеме да ги испратите сите бои на слики, понекогаш, ние ќе испратиме боја не покажа на слики, ве молиме да се разбере. Превозот
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници.
4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена
Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена.
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др., Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.
5) Ако е потребно побрзо испорака(UPS), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $1000, ние ќе ја испратите објекти од UPS-от, DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни.
6) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Се враќа
1. ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
2. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек.
2. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Спорт
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MDNEN
боја:
сребрена
Количина:
50pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Внатрешниот Кол.:
8мм(Може Преку 8мм Појас)
Конверзија:
[email protected]
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата