• Неодамнешно
  • -30 %
DOYUBO Прекрасна Цинк Легура Сина Подарок Кутија Форма DIY Шарм За Жените Појавување Линкови Нараквици Сина Emamel Цинк Легура Шарм C027

DOYUBO Прекрасна Цинк Легура Сина Подарок Кутија Форма DIY Шарм За Жените Појавување Линкови Нараквици Сина Emamel Цинк Легура

DEN 605.00
DEN 864.00

Количината на стоката
Това е достапна


DOYUBO Прекрасна Цинк Легура Сина Подарок Кутија Форма DIY Шарм За Жените Појавување Линкови Нараквици Сина Emamel Цинк Легура Шарм C027
Точка Име : Цинк Легура DIY Шарм
Објектот Материјал : Животната Средина Цинк Легура
Објектот Облик : Подарок Кутија
Објектот Големина : за 10мм * 10мм * 10мм
Примена : за Појавување на DIY Линкови Нараквици

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
C027
Бренд Име:
DOYUBO
Шарм Тип:
Подарок кутија
Материјал:
Емајлот
Точка име :
Цинк Легура DIY Шарм
Објектот материјал:
Животната Средина Цинк Легура
Објектот Големина:
Должина 10мм * Ширина 10мм * Висина 10мм
Објектот Процес:
Емајлот
Камен Материјал:
ниту еден камен

Слични производи во категоријата