• Неодамнешно
  • -20 %
10pcs светло црвена боја капе масло антички злато рачно изработени кристал шарм хривнија DIY накит круг легура конектор A650

10pcs светло црвена боја капе масло антички злато рачно изработени кристал шарм хривнија DIY накит круг легура конектор A650

DEN 100.00
DEN 124.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WKOUD
Шарм Тип:
конектор

Слични производи во категоријата