• Неодамнешно
  • -10 %
BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 23*19MM Антички Бронза Позлатен Matel Цвет Кошница Шарм Цинк Легура Птица Накит Наоди Diy рачно изработени

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 23*19MM Антички Бронза Позлатен Matel Цвет Кошница Шарм Цинк Легура Птица Накит Наоди Diy рачно изработени

DEN 247.00
DEN 274.08

Количината на стоката
Това е достапна


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња/Многу) 23*19 MM Антички Бронза Позлатен Matel Цвет Кошница Шарм Цинк Легура Птица Накит Наоди Diy рачно изработени БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Клучни карактеристики

Метална боја:
античкиот бронза
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Број На Модел На:
HD2621
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Кошница птица
Објектот:
метал шарм
Големина на Шарм :
23*19mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
50 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Слични производи во категоријата