• Неодамнешно
  • -30 %
YUKAM Задржи Накит & Писмо Слајд Чувар Шарм за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Алки Ѓердани Додатоци Одлуки

YUKAM Задржи Накит & Писмо Слајд Чувар Шарм за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Алки Ѓердани Додатоци Одлуки

DEN 89.00
DEN 126.72

Количината на стоката
Това е достапна


YUKAM Задржи Накит & Писмо Слајд Чувар Шарм за Нерѓосувачки Челик Мрежа Чувар Нараквици Алки Ѓердани Додатоци Одлуки
БРЕНД : YUKAM
МА TERIAL : Цинк Легура Метал
ГОЛЕМИНА : 1.4 cm*0.8 cm*0.5 cm
БОЈА : Сребро, Злато, Злато се Зголеми
КОЛИЧИНА : 3 Pcs
ГЛАВНИОТ КАМЕН : Никој
ПОГОДНИ ЗА : Жени / Пријател / Девојка / Сопруга
ОБЛЕЧЕН ПОВОД : Запознавање / Дневно / Свадбена / Годишнината / Партија
ПАКУВАЊЕ : OPP Вреќа
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Било каков проблем во врска со производи, ве молиме контактирајте со нас прв пат. Ви благодариме.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
Чувар Шарм
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
YUKAM
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Големина:
1.4cm*0.8cm*0.5cm
Пад на превозот:
Dropshipping Прифатени
Повод:
Годишнината Ангажман Партија, Свадба, Роденден Најдобри Вљубените Подароци
Тежина:
3g
боја:
сребро, злато, злато се зголеми
Еко-пријателски материјал:
Lead-Free Никел-Кадмиум-Бесплатно
Функција:
Жените Нараквици Алка Накит Декорација
ОДГОВАРА ЗА:
Жените Дами Девојки Љубители На Семејството Девојка Унисекс
Трговија На Големо Бизнис:
Контактирајте со нас директно или преку е-маил
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Слични производи во категоријата