• Неодамнешно
  • -20 %
10pcs Антички сребрен/злато рачно изработени кристал насмевка шарм ѓердан хривнија DIY накит легура конектор A653

10pcs Антички сребрен/злато рачно изработени кристал насмевка шарм ѓердан хривнија DIY накит легура конектор A653

DEN 96.00
DEN 120.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
a653
Бренд Име:
WKOUD
Шарм Тип:
конектор
боја:
Антички Сребрен/Злато
Големина:
15mm
Количина:
10pcs/многу

Слични производи во категоријата