• Неодамнешно
TDIYJ Мода Сребрена/Gold/Розово Злато Бела Tassel Задржи Слајд Шарм за задржи Нараквици Ѓердан како Жените Накит 12pcs/многу

TDIYJ Мода Сребрена/Gold/Розово Злато Бела Tassel Задржи Слајд Шарм за задржи Нараквици Ѓердан како Жените Накит 12pcs/многу

DEN 503.04

Количината на стоката
Това е достапна


Име TDIYJ Мода Сребрена/Gold/Розово Злато Бела Tassel Задржи Слајд Шарм за задржи Нараквици Ѓердан како Жените Накит 12pcs/многу
Материјал Цинк Легура
Пакување OPP
MOQ 12pcs
Обликот Tassel
Боја Мешани Бои ( 3 бои )
Слајд Дел 1.2 см*0.5 cm*0.4 cm
Tassel 1.5 cm
Нашето ветување : Висок квалитет со конкурентна цена и за кратко време на испорака!!!
Сличен Дизајн
1) Објектот се само превезува по Уплата.
2) ве Молиме проверете ја вашата Адреса внимателно кога обработка
3) EMS, DHL, UPS-от, Кина Пост Воздухот, e Packet
4) Ако вашата цел износ е помал од $200 , ние ќе брод објект од страна на DHL
1)да ја прифатиме сите средства на плаќање Ali Express одобрени.
2)кој Било друг прашање или загриженост за плаќање, pls се поврзете преку Порака или Trademange.
1) ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, ако не се задоволни со предмети по пристигна.
2) целосна наплата вклучувајќи го и превозот цена ќе биде изречена во случај кога објектот не е како што е опишано.
1) Ако сте се statified со вашата нарачка, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек . Тоа е најдобар охрабрување за нас.
2) Ако најдете сите квалитет проблем, ве молиме да ни оставите порака, или e-mail за нас наскоро. Тоа не помогне да се реши проблемот со давање на негативни повратни информации пред да контакт.
1) Нашиот Процес
2) Нашата Компанија
Нашата компанија главно произведува и оперативни мода DIY накит, на специјалност е ангажирана во накит, прилагодени на примерок цртежи; Во исто време, некои производи имаат акции и поддршка на мали трговија на големо, 3 дена да се заврши на испорака. Сите производи преку Европскиот и Американскиот квалитет откривање сертификација, никел ослободување количина, спогодба со стандардот на Европа и сад, како што се олово, кадмиум и да се обезбеди проверка на сертификатот.
Со цел да се "со седиште во yiwu, на world service", како проширување на политиката, со "интегритет, прагматични, ефикасност, иновација" како претпријатие дух, од страна на огромен број на клиентите и доверба, избра нас, е да се избере успех!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
КПД-009ABC-1
Бренд Име:
TDIYJ
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Едрење
Употреба:
одговара за ЗАДРЖИ Хривнија
боја:
Среброто, Златото Се Зголеми Злато
Тип На Објект:
Шарм
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Место на Orign:
Џе,CN
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Tassel:
1.5 cm
Слајд Дел:
1.2 см*0.5 cm*0.4 cm

Слични производи во категоријата