• Неодамнешно
  • -11 %
Нов Стил Црна Кристал Core декорација Легура на злато-боја Цртан филм Метал Цвеќиња Форма Накит Шарм diy Коса Додатоци

Нов Стил Црна Кристал Core декорација Легура на злато-боја Цртан филм Метал Цвеќиња Форма Накит Шарм diy Коса Додатоци

DEN 768.00
DEN 863.52

Количината на стоката
Това е достапна

Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна. Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.разумна и конкурентна цена.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.99 /многу
парчиња / многу
50pcs Легура капка масло од црно-бела мала мирис шарм Метални облека,bowknot,чанти,чевли,столици Накит pendant декорација US$ 24.
Промет на големо со Нови алуминиумски капка масло бонбони розова боја/бела Тркалезна форма број пет основни метален накит шарм diy телефон/клучни синџир декорација US$ 19.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Спецификации :
Големина : како слики (a рунда) Материјал : алуминиум,Кристал,Бисери Количина : 30pcs
Производ wieght : 650g
Боја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )
Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.
Welcom до нашата продавница.33 /многу
парчиња / многу
Најновите букви J форма на Круната на главата кристал декорација легура капка масло злато позлатен лим копче шарм diy ѓердан приврзоци US$ 21.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .55 /многу
парчиња / многу
.00 /многу
парчиња / многу
Легура капка масло Кула форма шарм метал злато обложено со бисер unmber пет ѓердан приврзоци декорација одговара diy Накит што НИ$ 16.99 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу микс боја алуминиумски капка масло злато glated Мал круг декорација pendant одговара diy накит шарм хривнија/ѓердан што НИ$ 18.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
приврзоци шарм
Шарм Тип:
Срцата
Количина:
30pcs/торба
Големина:
14-30mm
Мерка Конверзија:
1mm@
Боја:
случајно микс
Додаток Тип:
Погоден DIY нараквица ,ѓердан обетки и така натаму
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата