• Неодамнешно
  • -5 %
Aceworks Школка Сина CZ Шарм 925 Sterling Silver Европската Монистра Сребро Шарм Одговара diy Змија Синџир Хривнија Жените Накит

Aceworks Школка Сина CZ Шарм 925 Sterling Silver Европската Монистра Сребро Шарм Одговара diy Змија Синџир Хривнија Жените Накит

DEN 402.00
DEN 423.36

Количината на стоката
Това е достапна


****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал - Пролет Фестивал се приближува. Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство. Па ние, компанијата ќе престане со испорака од 8-ми февруари до 27, и наредби за време на одмор ќе биде предаден според редоследот на времето на 1 Март. Се извинуваме за сите непријатности. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, во новата година. ******
*********** Добредојдовте Dropshipping!! 100% 925 сребрен Накит!! ************
Сите производи во мојата продавница се 925 Фунта Сребро,не сребро позлатен.ве молиме направи белешка.
И речиси сите производи имаат акции,може да се испраќаат брзо.
За ова iterm :
Тежина : 3.2 g
Големина : 23.44*12.24 mm
1. П : Дали Тие Водат Слободни и Nicklle Слободни
A : Да.
2. П : Нашата Плаќање?
A : Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам во aliexpress.
3. П : Колку време Е Доведе Време ?
A : За цел од акциите,да доведе време може да биде ден по уплатата примена. За производство цел,да доведе време е околу 15-20days.
4. П : Колку време Е Превозот Време?
A : Нормално ние брод од страна на Кина пост воздух mail за слободни, тоа ќе потрае 20-30 дена за испорака. International express како dhl/ups/федекс кои ќе пристигне во околу 3-7days, но тие ќе предизвика повеќе трошоци.
5. П : Колку време Е Доведе Гаранција?
A : Ние прифати замена или рефундирање ако било кој квалитет на проблемот по стоки recevied во 15 дена.
Во текот 15days ние accpet да refix на предмети ако клиентите, да ги испратите назад.
6. П : Дали Ви Се Нудат Пад На Превозот?
A : Да,за акции предмети,ние може да понуди капка испорака за вас да страни на светот
7. П : Како Може да се Добие нов дизајн?
A : Ние не се промовира за некои нови елементи во пати. Ние ја објавите информации.во нашата веб страница и да ги испратите на флаер преку е-пошта до нашите клиенти.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
CMQ1801
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
ACEWORKS
Тип На Објект:
шарм
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Одговара на Европската Змија Шарм Нараквици Алки Накит DIY Одлуки
Големина на дупка:
5mm
Големина:
23.44*12.24mm

Слични производи во категоријата