• Неодамнешно
  • -5 %
Aceworks Черепот на Главата Шарм 925 Sterling Silver Черепот Мушка Одговара на Европската Хривнија Алка DIY Жените Сребрен Накит Одлуки

Aceworks Черепот на Главата Шарм 925 Sterling Silver Черепот Мушка Одговара на Европската Хривнија Алка DIY Жените Сребрен Накит

DEN 635.00
DEN 668.16

Количината на стоката
Това е достапна


****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал - Пролет Фестивал се приближува. Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство. Па ние, компанијата ќе престане со испорака од 8-ми февруари до 27, и наредби за време на одмор ќе биде предаден според редоследот на времето на 1 Март. Се извинуваме за сите непријатности. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, во новата година. ******
*********** Добредојдовте Dropshipping!! 100% 925 сребрен Накит!! ************
Сите производи во мојата продавница се 925 Фунта Сребро,не сребро позлатен.ве молиме направи белешка.
И речиси сите производи имаат акции,може да се испраќаат брзо.
За ова iterm :
Тежина : 2g
Големина : 8.17*12.47 mm
Дупка големина : За 4mm
1. П : Дали Тие Водат Слободни и Nicklle Слободни
A : Да.
2. П : Нашата Плаќање?
A : Ние го прифатат плаќање од страна на Зачувам во aliexpress.
3. П : Колку време Е Доведе Време ?
A : За цел од акциите,да доведе време може да биде ден по уплатата примена. За производство цел,да доведе време е околу 15-20days.
4. П : Колку време Е Превозот Време?
A : Нормално ние брод од страна на Кина пост воздух mail за слободни, тоа ќе потрае 20-30 дена за испорака. International express како dhl/ups/федекс кои ќе пристигне во околу 3-7days, но тие ќе предизвика повеќе трошоци.
5. П : Колку време Е Доведе Гаранција?
A : Ние прифати замена или рефундирање ако било кој квалитет на проблемот по стоки recevied во 15 дена.
Во текот 15days ние accpet да refix на предмети ако клиентите, да ги испратите назад.
6. П : Дали Ви Се Нудат Пад На Превозот?
A : Да,за акции предмети,ние може да понуди капка испорака за вас да страни на светот
7. П : Како Може да се Добие нов дизајн?
A : Ние не се промовира за некои нови елементи во пати. Ние ја објавите информации.во нашата веб страница и да ги испратите на флаер преку е-пошта до нашите клиенти.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ACEWORKS
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LHQ2811
Шарм Тип:
черепот
Тип На Објект:
шарм
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Одговара на Европската Змија Шарм Нараквици Алки Накит DIY Одлуки
Големина на дупка:
4mm
Големина:
8.17*12.47mm

Слични производи во категоријата