• Неодамнешно
  • -5 %
Нови 3 Прилепува Мулти Нерѓосувачки Челик 18mm snap нараквици & Алка 18mm Snap Копчето Накит За DIY Snap Накит SZ0452i

Нови 3 Прилепува Мулти Нерѓосувачки Челик 18mm snap нараквици & Алка 18mm Snap Копчето Накит За DIY Snap Накит SZ0452i

DEN 141.00
DEN 147.84

Количината на стоката
Това е достапна


Нови 3 Прилепува Нерѓосувачки Челик 18mm snap нараквици & Алка 18mm Snap Копчето Накит За DIY Snap Накит
Модел : SZ0452 Серија
Само Нараквица, без копчиња вклучени.
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
ROYALBEIER
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SZ0452i
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
прилепува накит
Функција:
snap накит
Тип На Објект:
18mm snap нараквици
Тежина:
36g
боја:
како слики
За:
Прилепува Накит/Snap Накит
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
18mm/20mm
Одговара:
18MM snap копчето накит

Слични производи во категоријата